Złota 44

Złota 44, dom w centrum Warszawy

To mój dom od 2017 roku. Razem z mężem zdecydowaliśmy się zamieszkać w Polsce, w której zakochałam się pierwszego dnia. Oleg zabrał mnie w podróż poślubną, podczas której poznałam Kraków. To był mój pierwszy kontakt z Polską i wystarczający, bym chciała tu mieszkać. 


Wyprowadziliśmy się z Doniecka z oczywistych geopolitycznych względów. Od zawsze marzyliśmy o tym, by nasz dom był spokojny i bezpieczny. Ostatecznie wybraliśmy apartamentowiec Złota 44. Przepiękny budynek zlokalizowany w centrum Warszawy od pierwszych chwil podobał mi się najbardziej. Wspaniały widok na panoramę Warszawy, ścisłe centrum, komfort i prestiż, to one zdecydowały, że finalnie postanowiliśmy kupić apartament w tym budynku.

Złota 44

Ostrzeżenie!

Treść, którą chcesz zobaczyć jest drastyczna. Film przeznaczony jest tylko dla osób pełnoletnich. Materiał zawiera drastyczne sceny, które mogą mieć wpływ na psychikę oraz budzić różnorodne emocje. Zdecyduj co chcesz zrobić wybierając odpowiedni przycisk poniżej. Oglądasz wyłącznie na własną odpowiedzialność. Wyrażenie zgody wyłącza jakąkolwiek odpowiedzialność autora strony za konsekwencji zapoznania się z materiałem.

Always enjoy responsibily.